EGE İNCİLERİ GEZİSİ

Fethiye Ölüdeniz – Saklıkent Kanyonu - Dalyan Tekne Turu  

Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı Yüzme Molası – Çamur Banyoları

Marmaris Tekne Turu – Hisarönü Kız kumu plajı - Selimiye  

Akyaka – Azmak Çayı

4 GÜN 3 GECE 5* HOTEL  KONAKLAMALI

30 EYLÜL 2020 HAREKETLİ

1.GÜN: Saat 23:30’de Bandırma Haydar çavuş camii önünden hareket.

              Saat 01:00’da Balıkesir Stadyum önünden hareket. 

 Akhisar – Manisa  - İzmir – Aydın – Muğla istikametini takip ederek yol üzerinde ki gerekli dinlenme molalarını vererek sabahın erken saatlerinde Köyceğiz yolunda ki kahvaltı alacağımız restoranımıza ulaşıyoruz. 

Sabah yolda alacağımız extra kahvaltının ardından Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında Fethiye Ölüdeniz ’de ki otelimize yerleşiyoruz. Otele yerleşmemizin ardından tesis içerisinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirler otelin aktivitelerinden yararlanabilir. Dileyen misafirlerle yamaç paraşütü gibi aktiviteler yaparak denizin ve havuzun keyfini çıkartabilirler.

KONAKLAMA: MANAS PARK HOTEL (5*) HERŞEY DAHİL KONAKLAMA / FETHİYE-ÖLÜDENİZ

2.GÜN: Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Fethiye’de ki otelimizden ayrılarak Dalyan’a geçerek (EXTRA) Dalyan Tekne Turu Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Nehrin kenarında vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası  güzelleşmek ve gençleşmek için çamur banyosuna gidiyoruz. Dalyan’da ki tekne turumuzu tamamlayarak bizi bekleyen aracımıza binerek Marmaris’e doğru yol alıyoruz. Marmaris’e ulaşarak buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğinden sonra Barlar sokağına gitmek isteyen misafirlerimiz için otelden servisimiz kalkacaktır.

DALYAN TEKNE TURU VE BARLAR SOKAĞI TURU EXTRA OLARAK ALINACAKTIR.

KONAKLAMA: ELEGANCE HOTEL(5*) HERŞEY DÂHİL KONAKLAMA / MARMARİS

3.GÜN: Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonra dileyen misafirlerimizle (EXTRA) Marmaris tekne turumuza çıkacağız. Marmaris’in benzersiz koylarında hem denize girmek hem de o koyları resmetmek için vaktimiz olacak. Tekne turumuzun ardından marinaya inerek Marmaris Kapalı çarşısında alışveriş ve gezi molamızı yapacağız. Tekne turuna gelmeyecek misafirlerimiz otelimizde serbest olarak vakit geçirebilirler. Ardından tesisimize gelerek akşam yemeği ve dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Akşam Barlar sokağına gitmek isteyen misafirlerimiz için otelden servisimiz kalkacaktır.

MARMARİS TEKNE TURU VE BARLAR SOKAĞI TURU EXTRA OLARAK ALINACAKTIR.

KONAKLAMA: ELEGANCE HOTEL(5*) HERŞEY DÂHİL KONAKLAMA / MARMARİS

4.GÜN: Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Marmaris’e özgü olan çam balının tadına bakıyoruz. Almak isteyen misafirler buradan temin edebilirler. Ardından Marmaris’in en popüler köyü olan Selimiye köyüne gidiyoruz burada gezi ve dileyen misafirler için de yüzme molamız olacaktır. Selimiye köyünden daha sonra Hisarönü köyüne giderek burada ki denizin ortasından yol geçen Kızkumun da yürüyüş yapabilirsiniz. Marmaris’e veda ederek Evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka Beldesine varıyoruz. Burada Öncelikle Akyaka’da ki Azmak Çayı sal turumuza (EXTRA) çıkıyoruz. Tekne turumuzun ardından bu güzel beldeyi keşfedebilmeniz adına serbest zaman veriyoruz. Ardından Akyaka’dan ayrılarak dönüş için harekete geçiyoruz. Aydın Çine’de vereceğimiz akşam yemeği molası ardından Balıkesir ve Bandırma’ya ulaşarak bir başka KARESİ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

AZMAK ÇAYI SAL TURU EXTRA OLARAK ALINACAKTIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otelde 3 Gece Konaklama  
 • Fethiye 1 gece herşey dahil konaklamalı   
 • Marmaris 2 gece hersey dahil konaklamalı
 • Ulaşım 
 • Çevre Gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm özel harcamalar
 •  Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Akyaka tekne turu 
 • Dalyan Tekne turu 
 • Marmaris Tekne turu
 • Konaklama Vergisi Otele Giriş Esnasında Misafirler Tarafından Ödenir.


 

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:
30 Eylül
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
30.09.20205* Hotel Fethiye Manaspark ve Marmaris Elegance Hotel1099.00 TL1475.00 TL 1099.00 TL0 - 6 Yaş 859.00 TL
7 - 12 Yaş 949.00 TL
0 - 6 Yaş 659.00 TL
7 - 12 Yaş 749.00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

 

• Gezi süresi 4 gece 5 gün olup, 3 gece otel konaklama olacaktır.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerli olup, tek bir çocuk için uygulanabilmektedir. 0-6 Yaş grubu çocuklara otelde yatak verilmeyebilir.
• Turlarımız; otel, otobüs, tur programı ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez ve bu hizmetlerden herhangi birinin ya da bir kaçının kullanılmaması halinde ücret iadesi söz konusu değildir.
• Rezervasyon esnasında kesinlikle, koltuk numarası belirtilemez ve koltuk garantisi verilemez.
• Haftalık turlarda otobüs içi rotasyon uygulanmaktadır. Böylelikle bütün misafirlerimizin 1 günlüğüne de olsa ön sıralarda oturmaları sağlanmaktadır.
• Karesi Turizm programın tamamını gerçekleştirmek koşuluyla, programın akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Karesi Turizm, yoğun dönemlerde, aynı kalite ve standartları korumak ve misafire önceden bildirmek koşuluyla, otel değiştirme hakkını saklı tutar.
• Hava muhalefeti ve diğer doğal afetler sebebiyle gerçekleşmeyen turlardan Karesi Turizm sorumlu değildir.
• Karesi Turizm, turlarda yeterli çoğunluğu sağlayamaması durumunda, misafire turun hareketine 48 saat kala ve daha öncesinden haber vermek koşuluyla, turu iptal etme hakkını saklı tutar.
• Bütün fiyatlara KDV dâhildir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri