RAMAZAN BAYRAMI TATİLİNDE

FETHİYE LİKYA TURU

Yuvarlak çay - Akyaka - Azmak Çayı Tekne Turu - Katrancı Koyu- Yamaç Paraşütü - Tam gün Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu Dalyan Tekne Turu - Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı Yüzme Molası

21 NİSAN 2023 HAREKETLİ

3 GÜN 2 GECE 5* GARCİA RESORT HOTEL

HERŞEY DAHİL KONAKLAMALI

Saat 01:00 hareket.

1. GÜN:  Dalyan Tekne Turu - Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı Yüzme Molası 

Yolgüzergahındaki dinlenme tesisimizde ekstra kahvaltı molası veriyoruz. Yolculuğumuz devam ediyor ve Dalyan'a ulaşıyoruz Buradan bineceğimiz (ekstra) kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Dalyan Tekne Turu Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyan'dan sazlıkların ve Akdeniz'in kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor. Otelimize yerleşme ve akşam yemeği.    

KONAKLAMA: FETHİYE GARCİA RESORT HOTEL

2.GÜN: Yamaç Paraşütü-Tam gün Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Katrancı koyu

Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız.(Extra) Otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye merkezden teknemize biniyoruz (ekstra). Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Dalyan Koyu, İblis Feneri, Karaca Ören Koyu tüm doğallığı ile sizlere unutulmaz bir göz ziyafeti sunacak. 4 durağı olan turumuzun mola yerleri sırasıyla Develi Plajı, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, Gemiler Adası ve Akvaryum Koyu' dur. Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz. eşsiz manzarası olan Katrancı Koyu seyir terasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. ardından otelimize ulaşıyoruz. Otelimize konaklama ve akşam yemeği.

KONAKLAMA: FETHİYE GARCİA RESORT HOTEL

3.GÜN: Yuvarlak çay - Azmak Çayı Tekne Turu - Akyaka

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Yuvarlak Çay’a ulaşıyoruz. Ünü dilden dile yayılan Yuvarlak Çay, salıncakları, soğuk su üzerine kurulmuş sedirleri, havası, doğası ile sizleri büyüleyecektir. Burada verilen serbest zamanda doğa ile baş başa kalabilirsiniz.   Evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada verilen Azmak Çayı Tekne Turunu (ekstra) yapmak için kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehre dümen kırıyoruz. Akyaka'dan ayrılıyoruz. Dönüş için hareket ediyoruz. Bir başka Karesi Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 2 Gece  Konaklama
 • Otelde herşeydahil Konaklama
 • Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası    

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Dalyan Tekne turu 
 • Kelebekler vadisi tekne turu 
 • Azmak çayı tekne turu 
 • Yamaç Paraşütü 
 • Seyahat Güvence Paketi Detaylı Bilgi

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri