Vietnam & Kamboçya Turu Tur Programı
Kalkış Yerleri: İstanbul Havalimanı
PROGRAM

VİETNAM - KAMBOÇYA

07.03.2020 - 15.03.2020 (9 Gün, 8 Gece)
 

Alan Buluşması : 6 Mart 2020 Cuma saat 23:00     
1. Gün:  İSTANBUL – SAYGON (HO CHI MINH) // 7 Mart 2020 Cumartesi 
    
Turumuz Cuma akşamı saat 23.00’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 02.25’te Türk Havayolları TK168 sefer sayılı uçuşu ile Saygon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.10’da Saygon’a varış. Özel aracımız ile otelimize transferimizin ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizi yerel restorantta alıyoruz. Geceleme otelimizde.     

2. Gün:  SAYGON // 8 Mart 2020 Pazar     
Kahvaltının ardından panoramik Saygon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra otele transfer. Geceleme otelimizde.      
Cu Chi Tünelleri Turu:   45 $ (Kişi başı)     

3. Gün:  SAYGON – SIEM REAP // 9 Mart 2020 Pazartesi     
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak “Öğle yemekli Mekong Deltası” turuna katılabilirler. Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer ve geceleme otelimizde.      
Öğle yemekli Mekong Deltası Turu: 80 $ (Kişi başı)     

4. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT // 10 Mart 2020 Salı     
Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.     

5. Gün: SIEM REAP – HANOI // 11 Mart 2020 Çarşamba     
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Yapacağımız tekne turunda Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görüyoruz.  Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.     
Tonle Sap Gölü tekne turu: 40 $ (Kişi başı)     

6. Gün: HANOI // 12 Mart 2020 Perşembe
Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası yerel restoranda öğle yemeğimizi alıp otelimize transfer oluyoruz. Akşamüzeri dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak “Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu”na katılabilirler. Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası tiyatrosunu izleyip akşam yemeğimizi alacağız. Eski kent merkezinde yerel bir ulaşım aracı olan çekçeklerle (rickshow) yapacağımız gece turundan sonra otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.     
Akşam etkinliği: Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu: 55 $ (Kişi başı) 
   
7. Gün: HANOI // 13 Mart 2020 Cuma     
Kahvaltın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay turuna katılabilirler. Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi alıp, tur sonrası Hanoi otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.      
Öğle Yemekli Halong Bay tekne turu: 95 $ (Kişi başı)     

8. Gün: HANOI – İSTANBUL // 14 Mart 2020 Cumartesi  

Kahvaltın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer olacağız. Saat 22.00’de Türk Havayolları’na ait TK168 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.     

9. Gün: İSTANBUL // 15 Mart 2020 Pazar     
Yerel saat ile 04.35’te İstanbul Havalimanı’na hoş geldiniz.     

 
****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir***** 
Önemli Not: Opsiyonel tur indirimleri tura gitmeden satın alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda herhangi bir indirim yapılmamaktadır !!! 

Vietnam & Kamboçya X Large Paket (Opsiyonel)


315 $ Yerine 295 $   Cu Chi Tünelleri$45,00Öğle yemekli Mekong Deltası$80,00Tonle Sap Gölü tekne turu$40,00Akşam yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu$55,00Öğle Yemekli Halong Bay tekne turu$95,00 
****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir***** 
Önemli Not: Opsiyonel tur indirimleri tura gitmeden satın alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda herhangi bir indirim yapılmamaktadır !!! 
 

Vietnam & Kamboçya Large Paket (Opsiyonel)


260 $ Yerine 235 $ 
  Cu Chi Tünelleri$45,00Öğle yemekli Mekong Deltası$80,00Tonle Sap Gölü tekne turu$40,00Öğle Yemekli Halong Bay tekne turu$95,00 
****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir***** 
   
Önemli Not: Opsiyonel tur indirimleri tura gitmeden satın alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda herhangi bir indirim yapılmamaktadır !!!

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Altıeylul Mah Keçeci Sok No:22/A Altıeylul / BALIKESİR
0266 244 17 73


Bu çıktı 30.07.2021 19:15 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.