Gökçeada Turu Tur Programı
Kalkış Yerleri: Balıkesir ve Bandırma
PROGRAM

GÖKÇEADA TURU

GÖKÇEADA – AYDINCIK PLAJI – DEREKÖY – TEPEKÖY- BADEMLİ KÖYÜ

 ZEYTİNLİ KÖYÜ – KALEKÖY- KUZULİMANI PLAJI     

2 Gün 1 Gece KALE PALACE Hotel Konaklamalı

29 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ

1.GÜN: GÖKÇEADA –DEREKÖY – TEPEKÖY - BADEMLİ KÖYÜ – ZEYTİNLİ KÖYÜ – KALE KÖY

Saat 04:00 Balıkesir’den hareket. Saat 05:45 Bandırma’dan hareket. Çanakkale’den feribotla Eceabat'a ve yolculuğumuz devam ederek Kabatepe İskelesi’ne ulaşıyoruz ve feribotla yolculuğun ardından adaya geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde Rum köylerini gezmeye başlıyoruz. İlk olarak neredeyse tamamı terk edilmiş 1950 haneli, içinde sineması ve iki kilisesi olan, eskiden Türkiye’nin en büyük köyü ünvanına sahip olan Dereköy’ü geziyoruz. Ardından koruma altında ki bir diğer Rum köyü olan Tepeköy’e giderek köyü geziyoruz ve Semadirek Adası’na karşı manzaraya seyri yapıyoruz.(dileyenler meşhur Barba Yorgo şaraplarından satın alabilirler.) Tepeköy gezisinin İlk önce Bademli Köyü’nü geziyoruz. Ardından ada merkezinde alışveriş molası veriyoruz. Sonrasında adanın keyifli köşelerinden biri olan Kaleköy’ü geziyoruz. Son olarak Zeytinli Köyü’ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Madam’ın dibek kahvesinden içebilir, tadı damaklarda sakızlı muhallebilinden tadabilirler. Köy gezilerimizi tamamlandıktan sonra otele yerleşme.

Sabah Kahvaltısı:  Serbest olarak alınacaktır.(extra) 

Öğle yemeği:  Gökçeada’da serbest olarak alınacaktır.(extra) 

Akşam Yemeği: Akşam yemeği serbest olarak alınacaktır. (extra) 

Konaklama: Kale Palace Hotel

2.GÜN: – KUZULİMANI PLAJI - GÖKÇEADA – AYDINCIK PLAJI – ÇAMUR BANYOSU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak adanın güneyindeki “adanın en güzel kumsalı” Aydıncık Plajı’na gidiyoruz. Gün boyu deniz ve güneş keyfi yapıyoruz. Dileyenler plajda geçen zaman içinde kumsalın çok yakınında bulunan Tuz Gölü’nün şifalı çamuru ile çamur banyosu da yapabilirler. Çamur banyosu ardından güzel bir kumsala sahip Kuzulimanı Plajı’na gidiyoruz.  Feribot kalkışına kadar plajda serbest zaman veriyoruz. Daha sonra iskeleye gelerek sırada bulunan aracımızla buluşuyoruz. Feribotla adadan ayrılıyoruz.

Sabah kahvaltısı: otelde alınacaktır. (tur fiyatına dahil)

Öğle yemeği: serbest olarak alınacaktır. (extra)

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
29.08.2020449.00 TL495.00 TL 449.00 TL0 - 6 Yaş 355.00 TL
7 - 12 Yaş 410.00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Altıeylul Mah Keçeci Sok No:22/A Altıeylul / BALIKESİR
0266 244 17 73


Bu çıktı 13.08.2020 22:37 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.