BANSKO TURU

SÖMESTR TATİLİNDE KAR KEYFİ !!!

AVRUPA’NIN İKİNCİ BÜYÜK KAYAK MERKEZİ …

AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL …

3 Gece Otel konaklamalı

1.Gün  BALIKESİR / BANDIRMA -BANSKO

Saat 20:00 hareket. Bulgaristan’a doğru yola çıkıyoruz. Çanakkale, Edirne üzerinden Kapıkule’ye ulaşıyoruz. Gece saatlerinde Kapıkule’deki gümrük işlemlerimizin ardından Avrupa’nın 2. Büyük kayak merkezi olan Bansko’ ya hareket ediyoruz.

2.Gün:BANSKO
Sabah erken saatlerde varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerinde, toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına  ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu AlbertoTomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan, 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde.

KONAKLAMA:Hermes BanskoHotel.

3.Gün:BANSKO
Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler (30 EUR). Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, şehrin simgesi olan Banya başı camiini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve Bansko’ya dönüş. Geceleme otelde.

KONAKLAMA: Hermes Bansko Hotel.

4.Gün: BANSKO

Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.

KONAKLAMA:Hermes Bansko Hotel.

5.Gün:BANSKO-BALIKESİR/BANDIRMA
Sabah kahvaltısı sonrası Kapıkule’ye hareket.  Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu üzerinden Balıkesir’e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarımızın ardından, akşam saatlerinde Balıkesir’e ulaşarak, bir başka KARESİ TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım 
 • 3 gece konaklama
 • Otelde Alınan sabah kahvaltısı(3) ve akşam yemeği(3)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Check-point giderleri
 • Araç Rehberliği
 • Şehir Vergileri
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün Sabah kahvaltısı
 • Tüm içecekler
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Tüm Öğle yemekleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası 70 Yaş üzeri farkı (15 Euro)
 • Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri
 • Extra Geziler
 • Günübirlik Sofya Turu (30 Euro)

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

1- Karesi Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2-Karesi Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

4-Karesi Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Karesi Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Karesi Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Karesi Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

5-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Karesi Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

6-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

7-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

9-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Karesi Tur sorumlu değildir.

10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Karesi Tur sorumlu tutulamaz.

12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre Lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait Paralar bulundurunuz.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri