1. Gün: Dalyan Tekne Turu - Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı Yüzme Molası - Göcek- Katrancı Koyu

Saat 23:30 hareket.

Yol güzergâhında kahvaltı molası sonrası   Muğla üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz Buradan bineceğimiz (ekstra) kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Dalyan Tekne Turu Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyan'dan sazlıkların ve Akdeniz'in kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve Göçek'e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon'da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından otobüsümüzle ulaşacağımız ve 12 adalara hakim, eşsiz manzarası olan Katrancı Koyu seyir terasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. otelimize konaklama ve akşam yemeği.


2. Gün: Kaş - Kalkan - Kekova Batık Şehir - Hamidiye Koyu - Kekova Adası -Xanthos Antik Kenti

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında hareketle Likya uygarlığının başkenti olan Xanthos antik kentine gidiyoruz. Senatoda 3 oyla temsil edilen Eşen Çayı kenarına kurulmuş olan antik kentte Tapınaklar ve Nekropol-ü Tiyatro binasını, Harpyler Anıtını, Likya tipi mezarlarını, Bazilikasını görüyoruz. Eşsiz manzaraya sahip Kalkan Kaputaş Plajı ve Kaş'a geliyoruz buralarda vereceğimiz fotoğraf molaları sonrasında Üç ağız kasabasından teknemize biniyoruz (ekstra)  ve batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Tekne Turu, Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü (Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize dönüyoruz. otelimize konaklama ve akşam yemeği.


3. Gün: Yamaç Paraşütü- Kral Amintas Mezarı-Tam gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız.(Extra) Otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye merkezde bulunan Ve Kral Amintas adına yapılmış Likya Tipi Kral mezarı günümüzün ilk durağı olacak. Ardından Fethiye merkezden teknemize biniyoruz (ekstra). Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası, Kızıl Ada,Göcek Adası, Yassıcalar Adası,Zeytinli Ada,Tersane Koyu ,Domuz Adası bulunmakta.Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz. Fethiye Kordonda verilen serbest zamanın ardından otelimize ulaşıyoruz. otelimize konaklama ve akşam yemeği.


4. Gün: Azmak Çayı Tekne Turu - Akyaka

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada verilen Azmak Çayı Tekne Turunu (ekstra) yapmak için kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehre dümen kırıyoruz. Akyaka'dan ayrılıyoruz. Dönüş için hareket ediyoruz. Bir başka Karesi Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 3 Gece yarım pansiyon Konaklama
 • (sabah kahvaltısı, akşam yemeği )
 • Safir ya da Mercedes marka Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası    

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kekova Batık Şehir tekne turu ( 60 TL) 
 • Dalyan Tekne turu ( 60 TL )
 • 12 adalar tekne turu ( 70 TL )
 • Azmak çayı tekne turu (10 TL )

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:
26 Ağustos
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.08.2018549.00 TL669.00 TL 549.00 TL0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 399.00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri