AMSTERDAM TURU

Marken&Volendam Turu Farkı İle !!!

Amsterdam Kanal Turu & Grand Hollanda Turu

İzmir’den İzmir’e Direkt Uçuş!

Sunexpress Havayolları ile!

4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı 

1.GÜN: İZMİR –  AMSTERDAM

Saat 11:00 hareket. Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminaline gidiyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 944 sefer sayılı uçuşu ile17:00’da Amsterdam Schiphol Airport’a uçuş. Yerel saat ile 18:50’de varıyoruz. Otobüsümüz ile Amsterdam merkeze gitmek üzere hareket ediyoruz ve Panoramik Şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Tur bitimimizde otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından tam gün Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken&Volendam&Amsterdam Kanal Turu turuna(60 Euro) katılabilirler. Turumuza önce, dünyaca ünlü Elmas Fabrikası ile başlıyoruz ve Elmas’ın işlenmesi hakkında bilgi alıyoruz. Alışveriş yapıyor ve Kanal turu için Amsterdam Merkeze gidiyoruz. Amsterdam‘ın Meşhur kanallarını teknemiz ile gezdikten sonra peynir fabrikasına gidiyoruz ve peynirin yapılışı hakkında bilgi alıyoruz ve alışveriş zamanı. Peynirlerin tadına baktıktan sonra peynir alışverişlerimizi yapıyoruz. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’a gidiyoruz ve Volendam’ın tarihi evlerini ve limanını gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman. Öğle yemeğinde meşhur olan Harin Balığı’nın tadına bakabilirsiniz. Volendam gezimiz sonrasında Marken’e geçiyoruz ve küçük bir ada olanMarken’i ziyaret ediyoruz. Marken’de yürüyüş yapıyoruz ve tur sonrası otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN: DELFT-DEN HAAG- ROTTERDAM-SCHEVENİNGEN

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden Misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Hollanda turuna (80 EURO) katılabilirler. Delft şehrine hareket ediyoruz ve Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri, panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımız çekildikten sonra Hollanda’nın eski başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz.,Kraliyet Sarayı ve Scheveningen’i gördükten sonra otelimize geri dönüyoruz.

4.GÜN: AMSTERDAM-DÜSSELDORF-İZMİR –BALIKESİR / BANDIRMA

Sabah kahvaltısının sonrasında serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizin lobisinde buluşuyor ve otelden Shuttle ile Schiphol Airport’a gidiyoruz. Sunexpress Hava Yollarının19:50  XQ 945 sefer sayılı  uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 01:20 Adnan Menderes Dış hatlara varışımızın ardından, bizi bekleyen aracımıza biniyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir dahaki KARESİ TUR‘da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Havayolları ile İzmir–Amsterdam-İzmir Gidiş Dönüş Uçak biletleri
 • 3* Hotelde 3 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3)
 • Programda belirtilen panoramik turlar 
 • Havalimanı vergileri
 • Şehir vergileri
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Zorunlu Sağlık Sigortası 70Yaşüstü Farkı (15 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Marken-VolendamAmsterdamKanal Turu(60 Euro),
 • Grand Hollanda turuna (80 Euro)

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:
15 Kasım
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
15.11.2018399.00579.00 399.000 - 2 Yaş 150.00
3 - 12 Yaş 249.00
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

1-Karesi Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2-Uçuş saatlerimizi büromuzdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Karesi Tur sorumlu tutulamaz. Karesi Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Tura katılım için Karesi Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Karesi Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

5-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı uçuşun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

6-Karesi Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Karesi Tur’un hiç bir sorumluluğu yoktur. Karesi Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Karesi Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

7-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Karesi Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

8-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

9-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

10-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

11-Sınır kapılarında, havaalanlarında ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Karesi Tur sorumlu değildir.

12-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

13-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Karesi Tur sorumlu tutulamaz.

14-Yanınızda, seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine ait paralar bulundurunuz.

15-Otel Check in Saati 14:00 Otelden CheckOut saati 12:00’dir.

16-Misafirlerin (yolcuların), pasaport ve vizeden kaynaklanan nedenler nedeniyle seyahat edememesi, tamamen misafirin kendi sorumluluğundadır. Karesi Tur hiç bir şekilde sorumluluk taşımadığı gibi, hiç bir şekilde iade yapmayacaktır. 

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri