AFYON AKRONES THERMAL HOTEL TURU

5* AKRONES THERMAL HOTEL’DE TERMAL HAVUZ, SAUNA, HAMAM,  MASAJ KEYFİNİ YAŞAYIN! 

SPA MERKEZİNDEN YARARLANIN!

TERMALDE YENİ BİR NEFES, HER KÖŞESİNDE BAMBAŞKA KEYİF

3 Gün 2 Gece konaklamalı

1. Gün: 

Saat 06:00 hareket. Dursunbey – Kütahya yolu üzerinden yolculuğumuz devam ediyor. Molalarımız sonrasında Afyon Akrones Termal Resort otelimize yerleşiyoruz. Termal havuzlar, sauna ve hamamlardan ücretsiz faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5* AKRONES TERMAL RESORT - www.akronesotel.com

2. Gün: 

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, arzu eden misafirlerimiz ile otelden ayrılıyor, Afyon şehir merkezine gidiyoruz. Eski tarihi evlerle dolu sokaklarında geziyor ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra, kente özgü kaymak, sucuk, lokum gibi yiyecekler için alışveriş yapma imkanı buluyor ve otelimize tekrar dönüyoruz. Termal havuzlar, sauna ve hamamlardan ücretsiz faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*AKRONES TERMAL RESORT - www.akronesotel.com

3. Gün: 

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, otelimizin Termal havuzlar, sauna ve hamamlarından ücretsiz faydalanıyoruz. Saat 12:00’da otelimizden ayrılıyoruz ve Özdilek Alışveriş Merkezi’ne gidiyor, buradaki serbest zaman sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uşak’ta vereceğimiz öğle yemeğimizin ardından Balıkesir'e ve Bandırma'ya ulaşıyoruz. Bir dahaki KARESİ TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

AKRONES THERMAL HOTEL&SPA 5*

Aktivite Bilgileri

Otelde, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz özel sağlık kulübü bünyesinde, açık yüzme havuzu, termal açık ve kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği, Kidrones çocuk kulübü mevcuttur. Çocuk kulübünde çizgi film, eğlenceli şovlar, mini disko eğlenceleri yapılmaktadır. Tesis içerisinde ayrıca tv odası, bowling club ve sağlıkla spor yapabileceğiniz fitness salonu mevcuttur.

Spa Merkezi

Spa Wellness Health Club'da, açık ve kapalı yüzme havuzunda tüm streslerinizi atabilir, bunun dışında da termal havuzdan yararlanabilirsiniz. Bay-bayan ayrı ve karma olarak, termal ve normal havuz bulunmaktadır. Ayrıca çocuk havuzları da mevcuttur. Spa Wellness Health Club'da Spa Care bakım ve farklı türden masaj da yaptırabilirsiniz. Spa bölümü 07:00 - 23:00 arası hizmet vermektedir.  Tesiste 8 adet aile banyosu mevcuttur. Havuz, sauna, duş ve dinlenme alanlarından oluşmaktadır.

Sauna, Türk hamamı, kar çeşmesi, macera duşları ve havuzlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Kadın ve erkek ayrı ve karma olarak, termal ve normal havuz bulunmaktadır. Ayrıca çocuk havuzları da mevcuttur. Otelde kaydırak bulunmaktadır, karma alanlarda kullanabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks otobüs ile ulaşım
 • 5* Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Karesi Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Termal Havuz ve Türk hamamı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Masaj ücreti

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri