PARİS & DİSNEYLAND 

AtlasGlobal Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

EYFEL KULESİ - LOUVRE MÜZESİ - CONCORDE GİYOTİN MEYDANI   

SEİNE NEHRİ TEKNE GEZİSİ - MONTMARTE RESSAMLAR TEPESİ 

NOTRE DAME KATEDRALİ

  4 Gün 3 Gece 4* Hotel Konaklamalı  

1. Gün: İZMİR-İSTANBUL - PARİS

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminalinde Atlas Global kontuarı önünde misafirlerimizle buluşuyoruz. Atlas Global Havayollarının KK29 sayılı 08:40 uçuşu ile İstanbul’a uçuyor, 09:40’ta Atatürk Havalimanına varışımızın ardından, Dış Hatlar gidiş terminalinde pasaport ve bilet işlemlerimizi yaparak, Atlas Global Hava Yolları’nın KK2173 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.50’de Paris’e uçuyoruz. Yerel saat ile 13.40’ta Paris Charles De Gaulle Havalimanına varıyoruz. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr Köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış olan Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

2. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali ve Fragonard Parfum muzesi turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmartre’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre Coeur ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından Fragonard Parfüm müzesi gezimiz olacak. Müze 1860 yılında inşa edilmis olup, müzede bizlere, tarihte ve günümüze kadar parfümlerin nasıl yapıldığını, parfümün icadı rehber eşliğinde anlatılıyor. Alışverişiniz için serbest zaman sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. (135 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u, bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome Meydanı’nın ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

3. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizi masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelere gün boyu ücretsiz olarak katılıp, sonrasında Parade Disney ana cadde üzerinde yapılacak olan bütün kahramanların seramonisini izleme fırsatına sahip olacaksınız. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.

4. Gün: PARİS - İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilir. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Global Hava Yollarının KK2174 sayılı tarifeli seferi ile saat 15.25’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21.00’de İstanbul'a varışımızın ardından, Atlas Global Hava Yollarının KK28 sayılı tarifeli seferi ile saat 22.30’da İzmir’e uçuyoruz ve saat 23:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanına vararak turumuzu tamamlıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Atlas Global Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir (ADB)-İstanbul (Atatürk) – Paris (Charles De Gaulle) – İstanbul (Atatürk)-İzmir (ADB) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

* 3 Gece Otelde konaklama

* Otelde alınan Sabah Kahvaltıları (3)

* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Tüm şehirlerarası transferler

* Havalimanı vergileri

* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

* Panoramik Paris şehir turu

* Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle ve akşam yemekleri

* Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

* Her türlü kişisel harcamalar

* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

* Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

* Özel Seyahat Sağlık Sigortası 75 Yaş üzeri (15Euro)

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

* Lido show (135 Euro)

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri