BENELUX TURU 

FRANSA - ALMANYA - HOLLANDA - BELÇIKA - LUKSEMBURG 

Paris - Amsterdam - Brüksel - Luksemburg - Brugge - Lahey - Disneyland 

Şehir Merkezi ve Merkeze yakın oteller !!!

Tüm Şehir Turları DAHİL !!!

20 MART 2019 HAREKETLİ 

7 Gün 6 Gece Otel Konaklamalı

1.GÜN:   /   İZMİR– İSTANBUL-FRANKFURT-LÜKSEMBURG    

Sabah saat 06:30’da Adnan Menderes Havalimanı’nda buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra, Pegasus Havayolları seferi ile 08:00’de hareket. İstanbul’da yapacağımız aktarmanın ardından, yerel saat ile 13.10’da Frankfurt’a varış. Gümrük işlemlerinin ardından özel otobüsümüz Lüxemburg’a hareket. Öğleden sonra ulaşıp, panoramik şehir turunda Petrus Vadisi’ni, eski şehir merkezini, Şehir Katedralini, Dükler Sarayı’nı görme imkânına sahip olacaksınız. Daha sonra otelimize yerleşme. Konaklama LÜKSEMBURG yakınlarında otelimizde.

2.GÜN:   / LÜKSEMBURG-PARİS 

Sabah kahvaltısının ardından, Paris’e hareket. Öğlene doğru ulaşıp, panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Champs-elysees, Louvre Sarayı Zafer Anıtı, Opera Binası, Concorde Meydanı, Notre Dame Klisesi, Sorbonne Üniversitesi, Place du Pantheon tanıtılacak yerler arasında. Akşamüzeri Montmartre, Ressamlar Tepesi’nden, Paris’e hükmeden Sacré Coeur Kilisesi’ni görüp, muhteşem Paris panaromasını seyredeceğiz. Daha sonra otelimize yerleşme. Konaklama PARİS‘te otelimizde. 

3.GÜN:   / PARİS   

Sabah kahvaltısının ardından, tam gün serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ekstra Disneyland Turu’na katılabilir. ‘’Hayal gücünüzü zorlayacak olan Disneyland turu bizi bekliyor. 2 park, eğlence ve yemek komplekslerine sahip Disneyland, 2009 yılında yaklaşık 15 milyon ziyaretçisi ile dünyanın ve Avrupa’nın en çok ziyaret edilen eğlence alanı olmuştur. Eğer kendimizi parkın eğlence alanlarından ayırabilirsek, Disney Village alışveriş  bölümünden hatıra hediyelik alışverişi de yapabiliriz.Diğer misafirlerimiz günü Paris’te serbest gezi ve alışveriş ile değerlendirebilir. Akşamüzeri otelimize geri dönüyoruz. Konaklama PARİS‘te otelimizde.

4.GÜN:  / PARİS-BRÜKSEL  

Sabah kahvaltısının ardından, Paris ikonları ve Seine Nehri(Bateaux-Mouches) turumuzu yapıyoruz. Paris’i detaylı gezeceğimiz bu turumuzda, şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Öncelikle Eiffel Kulesi gezisi. Fransız devriminin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Paris fuarının giriş kapısı olarak inşa edilmiş olan Kulede, sizi unutamayacağınız bir manzara karşılayacak. Daha sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Öğleden sonra Belçika’ya hareket ediyoruz. Akşamüzeri Brüksel‘e ulaşıp, şehir turumuzu yapıyoruz. Atomium, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayı, Belediye Sarayı ve Kilisesi, Grand Palace Meydanı, görülecek yerler arasında. Akşam saatlerinde otelimize yerleşme. Konaklama BRÜKSEL’de

5.GÜN:   /  BRÜKSEL-LÜKSEMBURG-PARİS    

Sabah kahvaltısından sonra, öncelikle Kuzeyin Venedik’i Brugge’e gidiyoruz. Markt Meydanı ve St. Salvador Katedrali’ni görüp, öğle yemeği zamanı alıyoruz. İsteğe bağlı kanallar arasında romantik Tekne gezisi de yapılabilir. Ünlü çikolatalarından alışveriş yapmayı unutmayın. Serbest zamanın ardından, Amsterdam’a hareket. Şehir turumuzda; Dam Meydanı, Madame Tussauds Müzesi, Özgürlük Anıtı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında. Tur sonrası, isteğe bağlı Tekne turu ve alışveriş için serbest zaman. Akşamüzeri otelimize yerleşiyoruz. Konaklama AMSTERDAM’da.

6.GÜN:   / AMSTERDAM -GRAND HOLLAND  

Sabah kahvaltısından sonra, Grand Holland Turuna çıkıyoruz. Yönetim merkezi Den Haag (Lahey)’de Lahey Adalet Divanı, Millet Meclisi Binası, Kraliyet Sarayı, sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi ve Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) keşif noktalarımız. Akşamüzeri dünyanın en büyük limanlarından Rotterdam’ı görüp, otelimize dönüyoruz. Konaklama AMSTERDAM’da otelimizde.

7.GÜN:   / AMSTERDAM–MARKEN-VOLENDAM-İZMİR 

Sabah kahvaltısından sonra, öncelikle, Ijsel Gölü kenarında Hollanda’nın en popüler sahil balıkçı kasabaları olan Marken ve Volendam rengarenk evleri ve doğası ile birlikte sizleri bekliyor. Bu küçük denizciler kasabalarında yeşil beyaz evlerin dar sokaklarında, folklorik kıyafetleriyle yerli halkı görmek mümkün. Amsterdam’dan sonra en çok turistin ziyaret ettiği Volendam’da ise Peynir Fabrikası ziyareti ve meşhur peynirlerden tatma imkanı ve tahta ayakkabılardan alış veriş fırsatı bulacaksınız. Öğleden sonra Amsterdam Havaalanı’na geçiyoruz. Sunexpress Havayollarının 19:50 direk uçuşuyla İzmir’e hareket ediyoruz. Saat 00:20‘de ulaşıp, bir başka Karesi Turizm  organizasyonunda buluşmak ümit ve dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İzmir -İstanbul gidiş uçak biletleri
 • İstanbul-Frankfurt / Amsterdam-İzmir Uçak biletleri
 • Havaalanı Vergileri
 • Havaalanı-Hotel-Havaalanı Transferleri
 • 3*-4* Otellerde 6 gece konaklama
 •  Otellerde alınan kahvaltılar
 • Tüm Turlar
 • Şehir giriş ücretleri
 • Otel konaklama vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli (130 €)
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 YTL.)
 • Öğle, akşam yemekleri
 • Müze girişleri ve Tekne Turları
 • Disneyland Turu (80€)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15€)

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:
20 Mart
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
20.03.2019749.00949.00 749.000 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 599.00
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Pegasus ve Sunexpress Havayolları’ndan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 30 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Karesi Tur yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda yolculara para iadesi yapılacaktır
 • Otellere check-in saati 15:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini teyid ediniz.
 • Uçak yolculuğu esnasında yolcu başına serbest bagaj hakkı sınırı 20 kg’dir. Her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır ve bu bagajın ağırlığı 8 kg. sınırını geçmemelidir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden  Karesi Tur ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir
 • Bu seyahate  katılacak olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Karesi Tur kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra isim değişikliği kesinlikle yapılamaz.
 • Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 • Şirketimiz sizler ile konsolosluk arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden acente sorumlu tutulamaz. Kayıt olurken Karesi Tur’a ödenen meblağ vize alınamadığı takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır. İlk Yurtdışı çıkışında Konsolosluk, vize başvurularında şahsen müracaat kabul etmektedir.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri