BENELÜKS & PARİS

AMSTERDAM (2) – BRÜKSEL (1) – PARİS (3) – LÜKSEMBURG (1)

1.Gün:İZMİR – DÜESSELDORF – AMSTERDAM

Adnan Menderes Havalimanında saat 09:00’da buluşma. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından SunExpress havayollarının XQ 958 sefer sayılı uçağı ile Düsseldorf’a hareket. Yerel saat ile 13:55‘te varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket ve panoramik şehir turu ve Turumuzda Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelinizde.

2. Gün:AMSTERDAM

Sabah kahvaltısını ardından Marken & Volendam & Grand Holland Turu. Turumuzda Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama otelinizde.

3.Gün:AMSTERDAM – BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde misafirlerimiz için rehberimizin eşliğinde, tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti Turu.. Tur sonrası Brüksel’e hareket. Varışın ardından panoramik Şehir tanıtım turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer.  Konaklama otelinizde.

4. Gün:BRÜKSEL – PARİS

Kahvaltının ardından Paris’e hareket. Paris’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında ; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

 5. Gün:PARİS

Sabah kahvaltısının ardından kapsamlı Paris Turumuza devam ediyoruz. Turumuz esnasında ; Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz esnasında Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan seyredeceğiz. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, Paris gece turu. Tur sonrası otele  transfer. Konaklama otelinizde.

 6. Gün:PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Misafirlerimizi Şehir Merkezine getiriyoruz ve diledikleri gibi çevreyi gezebilirler. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceğimiz Disneyland Turu vardır. Katılım bedeli (95 Euro).dur. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrasi otele donus serbest zaman. Akşam  arzu eden misafirlerimiz için ekstra dünyaca ünlü Lido Show ( 135 Euro). Yaklaşık 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleyeceğiz. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelinizde.

7. Gün:PARİS – LÜKSEMBURG

Kahvaltının ardından Luxemburg ‘a hareket. Güzergah üzerinde Remich ve Schengen Gezisi. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası Lüksemburg’a varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Geceleme otelimizde.  

8. GünLÜKSEMBURG – DÜESSELDORF – İZMİR

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte Düsseldorf’a hareket. Panoramik düsseldorf şehir turu ve havalimanına transfer. SunExpress Havayollarının XQ 989 Sefer sayılı uçuşu ile saat 18:35’te İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 22:55‘te İzmir’e varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Belirtilen Şehirlerde 3* ve 4* Otellerde konaklama ( Oteller Merkeze 15 – 25 km. uzaklıklarda olacaktır. )
 • Sabah kahvaltıları ( Genelde Continantel )
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg & Köln’de panoramik şehir turları,
 • Alternatif Paris Turu ( Finüküler dahildir. )
 • Marken & Volendam & Yel Değirmenleri & Grand Holland Turu
 • Remish & Shengen Turu
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri
 • Amsterdam Kanal Turu
 • Paris Gece Turu
 • Eiffel Gezisi
 • İzmir-düseldorf-izmir sunexpress uçak biletleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
 • Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO) – 65 yaş üstü ( 20 EURO)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Lido Show 135 €  
 •  Disneyland Turu  95 €

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri